Skip links

Hakkımızda

10 Yıllık tecrübemiz ile sektörde liderliğe oynuyoruz

Fer Ay Analiz Proje Mühendislik Mimarlık Müşavirlik İnşaat Taahhüt 10 yıllık sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duymaktadır. Kurulduğu günden itibaren mühendislik hizmetlerine sahip olduğu uzman kadrosu ile güvenilir, ekonomik, emniyetli ve etik kurallar çerçevesinde çalışmaktadır.

Kamu ve özel sektöre ait Toplu Konut, İş Merkezleri, Kongre Merkezi, Yüksek Yapılar, Kültür Merkezleri, Spor Tesisleri, Endüstri Yapıları, Hastane, Otel, Üniversite Kampüsü, Eğitim Yapılarının projelendirilme, uygulama ve müşavirlik hizmetlerini vermektedir.

Firmamız 6306 sayılı Kentsel Dönüşüm Kanunu kapsamında Fer Ay Analiz Proje Mühendislik Mimarlık Müşavirlik İnşaat Taah. San. Tic. Ltd. Şti. ünvanıyla T.C. Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığından TÜRKİYE GENELİNDE Riskli Yapıların Tespiti için Lisans Belgesine (15T1230) sahiptir.

Daima Kalite, Zamanında Teslimat

Firmamızın değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur.

Kentsel Dönüşüm Hizmetleri kapsamında yapıya ait taşıyıcı sistem laboratuvar çalışmalarını ve deprem risk analizi raporlarının oluşturulmasını ve akabinde dosyanızın çevre şehircilik bakanlığına sunularak dosyanızın bakanlıktaki takibini kapsamaktadır.

Yapı Güçlendirme Projelendirmesi, mevcut yapıya ait yapılacak olan laboratuvar çalışmalarının ardından yapı performans analizinin yapılarak yapıya uygun güçlendirme çözümlerinin oluşturulması ve projelendirilmesi, oluşturulan yapı güçlendirme projesinin ilgili belediyelerde onaylatılması.

Laboratuvar Hizmetleri, mevcut yapıda röleve çalışması, beton numunesi (karot) alımı, yapı taşıyıcı sistemlerinde beton pas payı sıyırma ve röntgen yöntemleri ile donatı tespiti işlemleri, zemin etüdü çalışmalarını kapsamaktadır.

Yapı Performans Analizi, 6 Mart 2007 tarihinde yayınlanan Deprem Bölgelerinde Yapılacak Binalar Hakkındaki Yönetmeliğin 7. Bölümü esas alınarak yapının modellenmesi ve performans analizinin yapılması.

Uygulama Projeleri, yeni inşa edilecek yapılar için güvenli, ergonomik ve ekonomik projelerin hazırlanması ve ilgili belediyelerde ruhsatlandırılması.

KALİTE

FERAY ANALİZ

Bilgi Al

SORUNSUZ HİZMET

FERAY ANALİZ

Bilgi Al

ZAMANINDA TESLİM

FERAY ANALİZ

Bilgi Al

UYGUN FİYAT

FERAY ANALİZ

Bilgi Al
30+
Şehir
25
Farklı Hizmet Alanı
500+
Mutlu Müşteri
21
Uzman Çalışan

Firmamızın değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur.

Üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışan Fer Ay Analiz Proje Mühendislik Mimarlık Müşavirlik, gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.